Юрист on-line | JusGO.com.ua

Чому on-line послуги - це майбутнє ?

Людство переступило поріг XXI столітя.
20 років тому, Стів Джобс на одній з конференцій, передбачив майбутнє інтернет-можливостей. Він сказав: "Продажі перейдуть в Інтернет"
В інтерв'ю Джобс торкнувся теми інтернет-комерції. Він зазначив, що в майбутньому буде менше магазинів, так як продажі товарів та послуг відбуватимуться через Інтернет.

Що ми бачимо через 20 років ? Дійсно, бізнес перекочовує в інтернет. Зараз мільйони людей користуються послугами інтернет-магазинів, замовляють послуги та товари в зручній для них формі та отримують їх по меншій ціні. Такими інтернет-ресурсами, як амазон або е-бей користуються мільйони людей по всьому світу, про магазин розетка чув мабуть кожен 5-й українець. Люди обирають інтернет-магазини, тому що там ДЕШЕВШЕ, а якість така сама як в стаціонарному магазині, при цьмоу не потрібно вистоювати черги чи стикатися з хамством продавців. Зараз ера-можливостей.

Вам надається можливість самим обирати зручний для вас спосіб отримання та замовлення потрібного вам товару чи послуг. Юридичні послуги on-line - аналогічна можливість отримання якісної допомоги спеціаліста по вашому питанню, без необхідності витрачати час на пошуки "знайомих адвокатів" та переплачувати за ті самі послуги, оскільки на вартість послуг адвокатів у вашому місті впливають різні фактори, починаючи з процедури отримання свідоцтва на зайняття адвокатською діяльністю закінчуючи вартістю оренди офісу.

Людина замовляє товар через інтеренет завдяки можливості: сидячи вдома чи на роботі за чашкою кави обрати на тому чи іншому сайті те що їй потрібно, замовити та отримати через декілька днів у службі доставки зекономивши при цьому гроші. Та сама ситуація з юридичною допомогою, яку вам пропонує сучасний ресурс JusGO.com.ua, за вийнятком того, що необхідна послуга прийде вам на е-мейл за другою чашкою кави, без необхідності кудись їхати та платити за доставку.

Любое копирование материалов, допускается только с разрешения владельца сайта, или указания ссылки на источник.