Юрист on-line | JusGO.com.ua

Samsung виплатила Apple $1 млрд пятинцентовими монетами

Нагадаємо, що декілька років тому було прийняте судове рішення по справі де Samsung копіювала у-Apple, технології використані в iPhone і при створенні IPad, яке набрало популярності в мережі. У зв'язку з цим південнокорейського виробника зобов'язали виплатити компанії Apple 1,05 мільярда доларів компенсації. Також зазначалося, що це рішення може призвести до заборони продажів ряду ключових продуктів Samsung. Передбачалося, що південнокорейська компанія подасть апеляцію на рішення суду.

Пізніше, до штаб-квартири компанії Apple в Каліфорнії прибули 30 вантажівок, наповнених 5-центовими монетами. Співробітники служби безпеки не зрозуміли, навіщо приїхали ці машини. А через кілька хвилин генеральний директор компанії Apple Тім Кук отримав дзвінок від гендиректора Samsung, який пояснив, що саме так компанія вирішила виплатити їм мільярд доларів. Як пізніше з'ясувалося, закон не визначив те, яким чином повинна бути виплачена компенсація.

В цілому в вантажівках повинно знаходитися 20 мільярдів монет. Відзначається, що у співробітників компанії Apple піде чимало часу, щоб їх підрахувати, і будуть швидше за все вираховувати вагою. Правда це чи ні, в будь-якому випадку, маємо яскравий приклад з якою скурпульозністю потрібно підходити до судових рішень та процесу ;)

Любое копирование материалов, допускается только с разрешения владельца сайта, или указания ссылки на источник.