Юрист on-line | JusGO.com.ua

Топ-10 законів про SEX у світі

Хвилинка гумору на сайті. У різних країнах світу зустрічається досить різне ставлення до сфери інтимних відносин, що іноді навіть складно уявити собі, як можна було таке придумати. Вашій увазі представляємо 10 самих безглуздих на перший погляд законів світу.

Зробимо невелику ремарку, щодо самого законодавчого процесу зокрема в США, де діє прецедентне право, тобто якщо десь стався якийсь негативний прецедент, на основі нього можуть внести зміни в законодавство, що часом і призводить до таких курйозних законів:

 1. У Колорадо заборонено цілувати жінку, коли вона спить, а в Коннектікуті в місті Хартфорд не можна цілувати дружину по неділям.

 2. У Флориді легально дозволена тільки місіонерська позиція, і під час сексу заборонено цілувати груди жінки,а в Массачусетсі жінці також не дозволяється займати позицію "наїзниці".

 3. У Юрек (штат Іллінойс) вусатим чоловікам забороняється цілувати жінок.

 4. У Пенсільванії протизаконно займатися сексом із водієм вантажівки в його машині. У Південній Дакоті заборонено займатися сексом в готелі на підлозі.

 5. Что стосується інших дивних законів про секс, то в різних країнах діють ще й інші безглузді укази, які регламентують розпорядок інтимного життя громадян і підданих.

 6. В Ірландії заборонений імпорт презервативів, так що якщо ви їдете в цю країну, то обов'язково візьміть з собою запас цих чудесних протизаплідних засобів - тому що купити їх в самій Ірландії шансів мало. У цій суворої католицькій країні користуватися презервативами не можна, а тому не можна і продавати. Адже секс, на думку влади, існує тільки для продовження роду.

 7. У столиці Угорщини Будапешті партнерам дозволено любити один одного тільки в темряві. Навіть якщо ви "займаєтеся цим" при світлі у власній квартирі, це все одно карається штрафом. Заборонено займатися любов'ю, в тому числі і при світлі свічок або каміна. Залишається питання: хто це все контролює?

 8. Перегляд порноканала в номері ізраїльського готелю може дорого вам обійтися. Тут був прийнятий закон, що забороняє перегляд порнофільмів по кабельному або супутниковому телебаченню. Якщо вас зловлять за цим заняттям, можуть відправити до в'язниці на термін аж до трьох років.

 9. В італійському місті Тропея існує закон, який абсолютно чітко регулює, кому можна знаходиться на пляжі в роздягнутому вигляді, а кому ні. У законі йдеться: "Жінкам, які товсті, потворні або непривабливі, забороняється з'являтися на пляжі в роздягненому вигляді ". Даним правом користуються лише "молоді жінки, які гідні того, щоб звеличувати красу жіночого тіла ". Залишаються тільки поспівчувати поліцейським, яким доводиться застосовувати цей закон на практиці.

 10. Незвичайний закон існує в естонській столиці. У Таллінні забороняється під час статевого акту грати в шахи. Ох уж ці естонці ;)

 11. І завершує наш список закон в Гонконзі, там дружина якої зрадив чоловік, може убити його, але за однієї умови – розправу вона повинна зробити голіруч, без зброї. Що стосується коханки чоловіка, то її можна убити чим угодно. Мабуть там самі вірні чоловіки :)

Дякуємо за увагу, і сподіваємося що ми змогли вас розсмішити.
Любое копирование материалов, допускается только с разрешения владельца сайта, или указания ссылки на источник.