Юрист on-line | JusGO.com.ua

5 найбільш ЖОРСТОКИХ психопаток світу

У цій статті JusGo.com.ua напише про найжорстокіших жінок-убивць.

 1. Першим номером йде "Чорна Вдова" Белла Соренсон Гинесс - (42 жертви)

  Ця жінка вбивала заради задоволення і наживи. Народилася вона в Норвегії, пізніше переїхала в США, де вийшла заміж за бізнесмена з Чикаго. Дехто вважає що вона вбила навіть своїх дочок, щоб отримати страховку. Її діти померли з симптомами коліту, проте ці симптоми схожі з симптомами отруєння. Пізніше її чоловік також загинув за дивних обставин від ліків, якими лікувався і знову, за смерть чоловіка, вона отримала гроші від страхової компаніі. На отримані кошти вона купила ферму, але родичі все ж запідозрили недобре і звинуватили в смерті чоловіка. "Чорна вдова" з легкістю заманювала чоловіків в свої тенета і вони навіть не підозрювали що за маскою милої жінки ховається холоднокровний вбивця. За все її життя вона поховала 42 чоловіка і накопичила понад чверть мільйона долларов. Закінчилось її життя також трагічно, її тіло знайшли спаленим і обезглавленним в лісі.


 2. Далі медсестра Джейн Топпан. - (31 жертва)

  Вона нападала на хворих і немічних. Дитинство у неї було неспокійним, дочка божевільного батька, Джейн виросла в дитячому будинку Бостона після того як батько відмовився від неї. Злидні і кілька прийомних сімей тільки погіршили її злість. Вже під час навчання, викладачі помітили нездоровий інтерес до фотографій тіл після розтнну. Недивлячись на таку поведінку вона закінчила освіту і почала доглядати за пацієнтами. Вона отримувала сексуальне задоволення від введення пацієнтам наркотиків і доведення їх до межі смерті. Найчастіше, вона брала на догляд вилику кількість хворих, чіпала їх відчуваючи сексуальне збудження, коли вони перебували в несвідомому стані. Джейн почала свої жорстокі експерименти і вбивства в 1885 році, поки вона не була врешті-решт заарештована і засуджена за 11 вбивств. Перебуваючи під вартою, вона зізналася, що вбила 31 людину. «Весела Джейн» не була визнана винною у звязку з душевною хворобою, і прожила після винесення вироку все життя в божевільні.


 3. Графиня Елізабет Баторі. - (Від 30 до 650 жертв)

  Відома як «кривава графиня», ця примхлива жінка купалася в крові молодих жінок, які ставали її жертвами. Вона думала, що застосування крові може зберегти їй молодість і поліпшити колір обличчя. Графиня зловживала своєю владою доводячи нещасних людей до смерті. В її злочинах спостерігалися елементи садизму і сексуального задоволення. Вона змушувала інших жінок лизати кров з оголених тіл своїх жертв. Її любов до крові зарахувала її до лав вампірів. Баторі заманювала найкрасивіших дівчат зі свого села до себе в підземелля, обіцяючи їм роботу в своєму замку. Її чоловік Ференц Надашді, був співучасником у її численних злочинах. Він подарував їй замок, вона використовувала весільний подарунок для мук своїх жертв. Слухи про численні вбивства дійшли до двору Габсбургів. Імператор наказав розібратися з кривавою вбивцею. Однак гучного суду не відбулося. Знатні родичі вважали за краще заховати графиню в темницю власного замку, де вона і померла через три роки у віці 54 років.


 4. Ейлін Вуорнос. - (7 жертв)

  Страшне дитинство характеризує інцест, який скалічив душу молодої Ейлін Wuornos, в якій накопичувалося більше гніву проти суспільства, і чоловіків, з кожним роком. Ранній сексуальний досвід негативно позначився на дівчині, яка завагітніла у віці 13 років, а в віці 15 років вона була вигнана з дому свого діда. В п'ятнадцять років дівчина стала дорожньою проституткою. У неї були присутні всі ознаки антисоціального розладу особистості, Ейлін порушувала закон, грабувала магазини зі зброєю, і навіть вийшла заміж за 70-річного чоловіка, якого вона фізично гвалтувала. В результаті літній чоловік кинув її. В листопаді 1989 року Ейлін стала вбивцею. Її першою жертвою був 51-річний чоловік з Клівотера. Вона використовувала всю свою жіночу хитрість, щоб звабити чоловіків з єдиним наміром: пограбувати і вбити їх за гроші, майно і автомобілі. Під час цього проміжку часу Уорнос жила зі своєю коханою Тайрою Мур. У цій парі Ейлін була годувальницею, а Мур грала роль домохозяйки. Протягом наступних кількох років Ейлін зробить ще шість подібних вбивств, стріляючи в своїх жертв з револьвера 22-го калібру і вивозячи їх тіла у ввіддалені занедбані місця. Всі жертви були чоловіками середнього віку (за винятком 65-річного Пітера Сімса), вони підбирали Уорнос на трасі для отримання сексуальних послуг. Її заарештували 9-ого січня 1991 року. 16 січня Уорнос зізналася у всьому. Ейлін Уорнос була визнана винною в шести вбивствах і засуджена до смертної кари. Ейлін Уорнос була страчена за допомогою введення смертельної ін'єкції в вену в 2002 році у Флориді, після дванадцяти років, проведених у камері смертників.


 5. Гайдамачук Ірина Вікторівна, «Червоноуфімська вовчиця» - (17 жертв)

  Народилася в 1972 році в місті Нягань Ханти-Мансійського автономного округу. Сильно пила, тому була позбавлена батьківських прав на доньку. В кінці 90-х переїхала в Красноуфимск, зійшлася з чоловіком, народила від нього дочку. Знову пила, чоловік їй не давав грошей, щоб не пропивала, а сама не працювала.
  У 2002 році починаються вбивства бабусь у місті. Їх б'ють тупим предметом (молотком), ріжуть ножем, забирають заощадження. Під час одного з епізодів, старенька піднімає шум, збігаються сусіди і встигають помітити вбивцю. Складається фоторобот, на ньому жінка приємної зовнішності середнього віку, світловолоса. У місті паніка - всі турбуються про людей похилого віку, родичів, на блондинок дивляться косо. На якийсь час в Красноуфімську вбивства припиняються, маніячка перебирається в навколишні селища. Йдуть уповільнені пошуки. Але в 2008 році від рук вбивці гине мати замначальника УВС. Після цього міліція починає активний пошук. Уже через місяць затримана дрібна шахрайка, яка визнається у вбивствах, дає свідчення у відомих епізодах. Але в цей же час відбувається чергове вбивство. Виявляється жінка обмовила себе під тиском, оперативників що вели її справу усувають, звільняють і судять за перевищення повноважень. Пошуки вбивці тривають. Тільки в 2010 була затримана Ірина Гайдамачук, мати двох дітей. У неї виявили молоток і ніж, якими вбивали бабусь, її пальці були знайдені на місцях злочинів. За весь цей час вбивця награбувала зовсім незначну суму грошей. Свою поведінку вона пояснила тим, що в 14 років була згвалтована. А в цей час за стінкою сиділа стара сусідка, все чула і мовчала.

Любое копирование материалов, допускается только с разрешения владельца сайта, или указания ссылки на источник.