Юрист on-line | JusGO.com.ua

Рейтинг вбивств через надмірну ігроманію

В Еру комп'ютерних технологій людство вже не може уявити своє існування без комп'ютерів, практично в кожному будинку є комп'ютер і інтернет. Сучасні підлітки не уявляють життя без віртуальної реальності, іноді це виливається в жахливі наслідки. Нижче наведемо злочини на грунті комп'ютерної та інтернет залежності.

 1. Ярослав Мельниченко, 14 років, Росія

  У 2010 році в Туапсе Ярослава Мельниченко вбив свого батька через те, що у нього відібрали клавіатуру комп'ютера. І він не міг продовжувати грати в свою улюблену гру - «Готика» . Підліток, буквально марив грою, завдав сплячому батькові шість ударів кувалдою по голові, потім покликав матір і під страхом смерті змусив її повернути відібрану клавіатуру. А після спокійно пішов грати в комп'ютер.


 2. Йонат Савін, 15 років, Румунія

  Підліток захопився грою «Counter-Strike», та так, що з майже 270-ти днів навчального року примудрився 200 пропустити. Його мати не знаючи, як ще змусити сина повернутися додому з віртуального «театру військових дій», обрізала інтернет-з'єднання, після чого Йонат кілька разів ударив її ножем, потім зібрав всі гроші в будинку і на чотири години відправився в інтернет-кафе.


 3. Ендрю К Тур, 18 років, Іспанія

  У липні 2013 юнак забив на смерть батька битою, утиканою цвяхами. Саморобну шиповану біту хлопець збирав на основі зброї з Dead Rising 2. Ендрю разом зі своїм другом Франциско Сарагоса Аббас Родрігесом (той озброївся молотком), нанесли батькові першого в цілому більше 40 ударів. Причиною вбивства став статок батька в 50 мільйонів доларів. Як стверджував Ендрю, тиск батька змусив його прискорити процес отримання спадщини.


 4. Адам Ланза, 20 років, Коннектикут, США

  У грудні 2012 року Адам Ланза застрелив 20 своїх однокласників і шість вчителів, після чого наклав на себе руки. Перед цим 20-річний вбивця розправився з власною матір'ю, яка теж працювала в школі. Спочатку поліція не могла зрозуміти мотивів злочину. Було відомо, що молодий чоловік страждав синдромом Аспергера, але ця хвороба, як правило, не є причиною агресивної поведінки. В ході останнього обшуку в будинку Ланза слідчі виявили безліч комп'ютерних ігр. Відомо, що Ланза часто закривався в своїй кімнаті, граючи в комп'ютерні ігри. Однією з його улюблених ігор була знаменита Call of Duty, за сюжетом якої гравець повинен виконувати спецоперації в складі військового загону.


 5. 8-річний хлопчик з Луїзіани вбив свою няню

  У серпні 2013 року в штаті Луїзіана сталася трагедія. 8-річна дитина, награвшись в свою улюблену іграшку - Grand Theft Auto IV, вистрілив в голову своїй літній доглядальниці. Жінці було 90 років. Поліцейським хлопчик заявив, що вбив стареньку випадково, коли грався з вогнепальною зброєю. Однак розслідування показало, що вбивство було абсолютно усвідомлено і холоднокровно. Хлопець зробив декілька пострілів, як мінімум один з яких припав в голову доглядальниці. Відповідно до законів штату, його не можна судити, оскільки він не досяг ще 10-річного віку, з якого в Луїзіані діє кримінальна відповідальність.


 6. Жюльен Барро, 20 років, Франція

  Одного разу Жюльєн, шанувальник гри «Counter-Strike», грав в улюблену онлайн-«стрілялку». Його персонажа прикінчив інший учасник бою. Француз затаїв образу і наступні сім місяців провів, вичисляючи особистість гравця. Як виявилося, кривдник жив недалеко. Тоді Жюльєн взяв ніж і відправився до суперника, а коли той відкрив двері, прямо на порозі всадив лезо в його груди. Лезо ножа пройшло в парі сантиметрів від серця потерпілого, і лікарям вдалося його врятувати. Жюльєна Барро засудили на два роки позбавлення волі.


 7. Крістіан Рівера, 14 років

  16 серпня 2011-го року житель Оклахома-сіті Крістіан Рівера був поглинений грою «Call of Duty: Black Ops». раптом його відволік плач 9-місячної сестри Лінди. Роздратований Крістіан узяв сестру на руки і кілька разів сильно струснув, сподіваючись, що це її заспокоїть, а потім поклав в колиску. Лінда ще деякий час плакала, а потім затихла. дівчинка через три дні померла від травми мозку.


 8. Двое закоханих з Південної Кореї жили душа в душу: 40-річний Кім і 25-річна Чой проводили дні безперервно в онлайн-грі «Prius», піклуючись про віртуальну дитину. Чоловік і жінка дарували дівчинці на ім'я Аніма всю свою любов. Ідилія закінчилася зі смертю їх реальної 3-місячної доньки - повернувшись додому після чергового 12-годинного сеансу гри в інтернет-кафе, батьки виявили, що дівчинка померла від виснаження. Парочка втекла відразу після похорону, проте незабаром їх виявили і заарештували.
Після прочитання даної статті не варто силою відганяти від компютера своїх дітей, а лише варто пильнувати щоб ігроманія не переросла в залежність, і більше спілкуватися з дітьми та цікавитися їх інтересами.
Любое копирование материалов, допускается только с разрешения владельца сайта, или указания ссылки на источник.