Юрист on-line | JusGO.com.ua

ТОП-5 чоловіків-нелюдів

У всі часи люди боялися чудовиськ і монстрів намальованих бурхливою фантазією, але насправді поруч з нами, в нашому здавалося б благополучному суспільстві знаходяться найбільш страшні монстри, монстри в людській оболонці. Вашій увазі надано кілька моторошних маніяків, нелюдські вчинки яких досі змушують нас шукати відповіді питанням - "Чи люди вони взагалі?"

 1. Педро Алонсо Лопес - Місце: Колумбія, Еквадор, Перу

  Він є рекордсменом за кількістю своїх жертв, входить в книгу рекордів Гіннеса як найжорстокіший в світі маньяк .В 8 років його вигнала з дому мати-повія за розпусту з власною молодшою сестрою, Педро був підібраний на вулиці педофілом і протягом декількох років піддавався насиллю. Зрештою зміг втекти від нього через кілька років, а пізніше в 18 років з'явився на порозі його будинку і помстився йому, і його друзям здерши з них шкіру.
  Суд визнав його винним в згвалтуванні і вбивстві 110 дівчаток від 7 до 18 лет. Сам він зізнався в згвалтуванні і вбивстві 110 дівчат в Еквадорі, 100 в Колумбії і ще 100 в Перу. В середньому він вбивав по три дівчини в тиждень. Спіймали його місцеві жителі на ринку при спроби викрасти дитину. Тіла вбитих ним дівчаток і дівчат він закопував в одних і тих же місцях, що пізніше полегшило завдання слідству. Лопеса засудили до максимального терміну ув'язнення-до 20 років позбавлення волі. Через 16 років його таємно випустилина свободу і в даний час його місце знаходження не відоме.


 2. Сергій Федорович Ткач - Місце: СССР, Україна

  Він працював експертом-криміналістом, тому ніколи не залишав слідів на тілах жертв, що значно ускладнило пошук злочинця. В час служби в Кемеровському РВВС допустив службову фальсифікацію і був змушений подати рапорт про звільнення з органів. Судово-психіатрична експертиза визнала Ткача осудним. За словами самого злочинця його жертвами зі зґвалтуванням в збоченій формі стали щонайменше 100 людей, в основному дівчата від 6 до 18 років. Стало відомо, що першу жертву злочинець згвалтував і задушивв у 1980 році, потім протягом 25 років він знаходив жертв на території кількох областей України. Раніше за злочини Ткача було помилково засуджено 10 чоловік. На слід маніяка вдалося вийти після того, як він прийшов на похорон останньої жертви, шестирічної дівчинки, де він був впізнаний дітьми які раніше з нею гралися. Сергій Ткач був затриманий у своєму будинку на околиці селища Пологи в серпні 2005 року. В цей час він працював робітником насосної станції на каоліновому комбінаті. 23 грудня 2008 засуджений до довічного терміну.


 3. Джон Уейн Гейси - Місце: США

  Відомий в США як «Вбивця-клоун». У дитинстві страждав від батьківського алкоголізму і агресивності. В 9 років став жертвою педофіла. До першого арешту в 1968 році (за згвалтування підлітка) вважався зразковим сім'янином і трудоголіком. У в'язниці замість 10 років провів 18 місяців (зразкова поведінка). Вийшовши на свободу і одружившись вдруге, став в костюмі клоуна брати участь у всіляких святах і фестивалях. З 1972 по 1978 роки задушив на смерть 33 людини. Як правило, вечорами їздив на своєму авто по розважальних закладах, підшукуючи сексуального хлопця. потім знайомивсяз ним, привозив до себе додому, довго катував і ґвалтував. Катування супроводжувалися читанням для вмираючого уривків з Біблії. Жертви ховав у підвалі будинку і в річці неподалік. Страчений 10 травня 1994 року.


 4. Андрей Чикатило - Місце: СРСР

  Працював головою Районного комітету Фізкультури і спорта. Потім вчителем російської мови та літератури, вихователем в школі-інтернаті, пізніше в міському проффессіонально-технічному училищі міста Новошахтинська, в такому ж училищі в місті Шахти. Скандали, пов'язані з грубими докучаннями Чикатило до учнів і учениць, змушували його переходити з місця на місце. Він відрізнявся незгідливим характером, неприємною манерою говорити і висловлювати свої думки. Багато людей відчували до нього не зрозумілу неприязнь і агрессію. Чікатіло дуже боявся фізичного впливу і насильства з боку інших людей. Будучи вбивцею, він відчував страх смерті і в той же час захоплювався нею, вона його вабила і заворожувала, між тим він невідчував каяття або жалю до жертв. Імя Андрія Чикатило за останні роки стало прозивним: маніяк, садист, жорстокий вбивця, збоченець, різник, канібал. З 1987 до 1990 роки скоїв 53 доведені вбивства (хоча сам злочинець зізнався в 56 вбивствах, а за оперативними відомостями, маніяком було скоєно понад 65 вбивств): 21 хлопчик у віці від 7 до 16 років, 14 дівчаток у віці від 9 до17 років, 18 дівчат і жінок. За більш ніж десятирічні пошуки маніяка на причетність до скоєння вбивств перевірили понад 200 тисяч осіб, було розкрито більше тисячі інших злочинів. 20 листопада 1990 року Чикатило заарештували, але прямих доказів проти нього не було. Покази небагатьох свідків, які впізнали його як людину, що спілкувалася з дітьми трупи котрих знаходили в Ростовській області, не могли служити приводом для порушення кримінальної справи. Термін тримання Чикатило під вартою вже спливав. Тоді слідство попросило ростовського психіатра поговорити з Чікатіло. На цьому етапі злочинець зламався і видав себе. 15 жовтня 1992 Чикатило був засуджений до смертної кари. 14 лютого 1994 останнє прохання про помилування на ім'я президента РФ М. Єльцина було відхилено, і смертний вирок був приведений у виконання в той же день Новочеркаської в'язниці.


 5. Анатолій Юрійович Онопрієнко - Місце: Україна

  Дитинство Анатолій провів у притулку, можливо це вплинуло на те що його називають найжорстокішим маніяком 20-го століття. Відслужив в армії, ходив матросом-мотористом на декількох судах. Після звільнення з флоту працював начальником пожежної охорони. Перші вбивства в 1989 році здійснював з метою пограбування. Враховуючи нелегальне перебування Анатолія в Європі в 90-х роках, існує версія, що він жив розбоєм і крадіжками зі взломом. Після повернення в Україну, з 1995 року Онопрієнко відновив жорстокі вбивства з метою пограбування, вирізуючи цілі сім'ї, включно з немовлятами та спалюючи будинки з лежачими там тілами з метою приховування доказів. Із психлікарні, де маніяк провів три з половиною місяці його виписали в 1994 році з діагнозом "параноїдальна форма шизофренії". Всього на рахунку маніяка 52 жертви - 9 з 14 червня по 16 серпня 1989 року і 43 з 5 жовтня 1995 по 22 березня 1996 року. Через місяці трудомісткої роботи, виконаної правоохоронними органами, вбивцю вдалося вичислити. Облава на злочинця стала самою маштабною за всю історію України, до справи були підключені спецпідрозділи, озброєні важкою зброєю, всього було задіяно близько 2000 осіб. Онопріенко був заарештований 14 квітня 1996 года. 24 листопада 1998 року судовий процес почався. Самого вбивцю доводилося захищати не менш ретельно, ніж оточуючих людей від нього: практично всі бажали маніякові смерті, при цьому багато заявляли, що вона повинна бути болісною. Первісне покарання було у вигляді смертної кари через розстріл, згодом воно було замінено на довічне аж до смерті від серцевої недостатності в Житомирській в'язниці 27 серпня 2013 року.

Любое копирование материалов, допускается только с разрешения владельца сайта, или указания ссылки на источник.