Юрист on-line | JusGO.com.ua

Матеріальна допомога на оздоровлення, та вирішення соціально-побутових проблем державним службовцям.

Робота в державних органах України чомусь оцінюється досить низьким рівнем заробітної плати, якщо порівнювати з оплатою праці держслужбовців західних та інших розвинених країн. Проте незважаючи на це, в державних установах, організаціях, підприємствах є структура оплати праці, яка складається з: окладу, надбавок, преміювання та в деяких випадках матеріальної допомоги, на яку працівники мають право.

Якщо описати загалом, то кожен державний службовець, має право один раз на рік, отримати 2 види матеріальної допомоги розміром середньомісячної заробітної плати. Непогано, - Ви згідні ?! Особливо в умовах сучасної економіки. Якщо Вам відмовляють - радимо скористатися юридичними послугами, для відстоювання ваших прав та інтересів.

Право надавати матеріальну допомогу надано керівникам органів, у межах затвердженого фонду оплати праці. Конкретні умови, порядок та розміри преміювання працівників визначаються у положенні про преміювання відповідного органу.

Для отримання матеріальної допомогою необхідно написати заяву на імя директора відповідного органу, приблизно такого змісту:

Директору ...........................
прізвище (ініціали) директора

(посада, прізвище та ініціали заявника)
Заява

Прошу надати мені матеріальну допомогу на соціально-побутові(оздоровлення) потреби, у зв’язку з ……(сімейними обставинами)


[дата][підпис]
Варто зазначити, що зазвичай дана заява проходить погодження бухгалтерії, і далі йде на підпис керівнику.


Корисний документ:
  • Лист від 19.01.2015 р. N 39/13/84-15 Щодо надання матеріальних допомог держслужбовцю
  • Любое копирование материалов, допускается только с разрешения владельца сайта, или указания ссылки на источник.